O NÁS


Naša spoločnosť čerpá z dlhoročných skúseností v oblasti dodávok a správy sietí pre veľké spoločnosti (Slovak Telekom, Hotel Lidner, T-Mobile ČR atď.). Tieto skúsenosti sme sa rozhodli preniesť a ponúknuť aj mikro a malým firmám pri správe ich kancelárskej techniky všetkého druhu. Poskytujeme teda služby šité presne podľa požiadaviek každého klienta. Sme maximálne flexibilný a ponúkneme Vám presne tie služby, ktoré potrebujete za cenu, s ktorou budete určite spokojný. Vaša spokojnosť je náš prvoradý cieľ.

ODBORNOSŤ

Naše neustále vzdelávanie sa považujeme za samozrejmosť a tým držíme krok s novými technológiami, ktoré Vám vždy radi vysvetlíme a predvedieme.

PROFESIONALITA

Naša spoločnosť si zakladá na poskytovaní služieb skúsenými odborníkmi v oblasti starostlivosti o kancelársku techniku všetkého druhu.

KOREKTNOSŤ

Vážime si každého jedného klienta rovnako a bez ohľadu na jeho veľkosť. Či už máte 1 počítač alebo aj viac ako 20 kusov rôznej techniky.

IT SLUŽBY A RIEŠENIA


K spoľahlivo fungujúcemu podnikaniu prispievajú aj spoľahlivo fungujúce technológie vo Vašej firme. Technológie sú prepojené do sietí
o ktoré sa postaráme po všetkých stránkach - od poradenstva pri výbere, cez nákup, inštaláciu, zaškolenie až po pravidelnú údržbu a opravy a zabezpečenie.

Poradenská činnosť

Od podrobného zhodnotenia aktuálneho stavu Vašej kancelárskej techniky, cez pravidelné správy o tom, či a ako technika limituje Vaše podnikanie, až po návrh zlepšení, efektívnosti a šetrení pri využívaní všetkého o čo sa pre Vás staráme.

Návrh a realizácie sietí

Spoločne nájdeme prienik vašich požiadaviek a našich doporučení, vyberieme pre Vás vhodné sieťové zariadenia a zrealizujeme kompletne celú sieť.

Starostlivosť o kancelársku techniku

Pravidelná údržba všetkých zariadení, rýchla reakcia pri akýchkoľvek problémoch a ich vyriešenie v pre Vás akceptovateľnom čase, ktorý Vám nespôsobí finančné škody.

Zálohovanie dát

Návrh, realizácia a starostlivosť o zálohovací systém vo Vašej spoločnosti tak, aby ste sa už nemuseli báť neočakávaného zlyhania techniky a to všetko s minimálnym úsilím zo strany ľudí pracujúcich s citlivými dátami.

Online vzdialená správa

Minimalizujeme Vaše straty v prípade neočakávaných problémov s technikou tak, že vzdialene zasiahneme a vyriešime problém rádovo za minúty. Už nemusíte čakať kým si na Váš problém niekto "urobí čas".

Predaj IT techniky

Poradíme pri výbere, dovezieme, vybalíme, zapneme, nainštalujeme, zaškolíme, začleníme do siete a budeme udržiavať. Ani dodávka IT techniky nemusí byť pre Vás starosťou.

Realizácia wifi sietí

Navrhneme a zrealizujeme wifi prístup na internet či už pre Vás, Vašich zamestnancov alebo aj Vašich klientov.

Bezpečnosť

Zabezpečíme Vašu sieť a počítače pred internetovými hrozbami a budeme dohliadať na jej integritu.

Iné služby podľa dohody

Zabezpečíme aj ďalšie pre Vaše podnikanie špecifické služby týkajúce sa IT technológií.

Výhody správy siete od nás

Najlepší správca siete je taký, o ktorom ani neviete, že ho máte, lebo všetko funguje ako má,
čiže je o Vašu sieť vždy maximálne postarané a to je náš cieľ

Dostupnosť

Vždy nám môžete zavolať a nikdy Vás neodmietneme. Aj keď najlepšie výsledky z pohľadu stability a funkčnosti siete a technológií sa dosahujú pri kontinuálnej starostlivosti, nebránime sa ani riešeniu jednorazových IT problémov, núdzovej podpore alebo konzultačným službám. A to všetko za dostupné a férové ceny.

Vzdialená správa

Všetky problémy riešime najprv vzdialene, aby sme minimalizovali Vaše straty a maximálne urýchlili vyriešenie problému. Využívame aj proaktívne monitorovanie Vašej siete, aby sme niektoré problémy začali riešiť ešte skôr ako si ich všimnete.

Podpora na mieste

Ak problém nie je možné vyriešiť vzdialene, vrámci vopred dohodnutého času Vám zaklopeme na dvere, aby sme problém odtránili na mieste.

Podpora na mieru

Maximálne rešpektujeme rozdielnosť podmienok a možností rôzne veľkých firiem a preto Vám cenu vieme navrhnúť až po osobnom stretnutí a obhliadke predmetných technológií. To zaručí primeranosť a transparentnosť ceny pre Vás.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?


Aj keď pracujeme s technológiami, prioritné sú pre nás poskytované služby. Všetko je zamerané na spokojnosť našich klientov. Nie je to len vyriešenie problému – sú to aj rýchle reakcie, zrozumiteľná komunikácia, kvalita informácií a poskytovanie zákazníckych služieb na profesionálnej úrovni za prijateľnú cenu.

výhoda č.1

Rýchla reakcia

Nahlásené problémy riešime v najkratšom vopred s Vami dohodnutom čase a na diaľku a samozrejme aj priamo u Vás ak si to situácia vyžiada.

výhoda č.2

Práca aj mimo štandardnej pracovnej doby

Rozumieme, že počítače sú pre Vás pracovným nástrojom, ktorý počas pracovnej doby potrebujete naplno využívať a preto vieme naše činnosti údržby vykonávať aj mimo Váš pracovný čas.

výhoda č.3

Pravidelný servis a optimalizácia

Problémom sa snažíme predchádzať a preto venujeme množstvo času proaktívnej údržbe Vašich zariadení, pretože veríme, že našim spoločným cieľom je funkčná technika s minimom porúch a výpadkov.

výhoda č.4

Všetko IT pod jednou strechou

Cenovo dostupná starostlivosť o Vašu techniku, takže už nemusíte zháňať nikoho aby Vám opravil počitač, dodal toner do tlačiarne, pomohol s inštaláciou akéhokoľvek programu alebo Vám len poradil pri plánovanej kúpe novej techniky.

STÁLE NIE STE ROZHODNUTÝ?

KONTAKTUJTE NÁS!

KONTAKT


Zaujímate sa o niektorú z našich IT služieb alebo potrebujete radu?
Bez váhania nás kontaktuje, radi vám pomôžeme!.

Nájdete nás

A. Kutlíkova 3977/13J, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 02
P. (+421) 908 797 822
E. info@corenet.skcaptcha
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na komunikáciu.

CoreNet, s.r.o.

Spoločnosť CoreNet, s.r.o. je moderná spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie služieb v oblasti starostlivosti o počítače a kancelársku techniku pre mikro a malé firmy.

 Cenník služieb pre firmy 

Fakturačné údaje

  • IČO: 46594086

  • IČ DPH: SK2023470174

  • Účet: SK3875000000004020200737